Menolipun SM-kilpailun ja Agricolan SM:n palkinnot

Menolippu Lautapelit.fi on lahjoittanut Menolipun SM-kilpailujen 1. palkinnoksi komean Ticket To Ride 10-vuotta juhlapainoksen peliä. Pelistä löytyy säännöt suomeksi, ruotsiksi ja englanniksi. Ehdottomasti tavoittelemisen arvoinen palkinto. SM-turnauksen karsinnat ovat Turussa perjantaina 6.3 ja finaali pelataan lauantaina 7.3. Lisätietoja turnauksesta löydät seuran foorumilta. Turnaukseen voi ennakkoilmoittautua osoitteessa kilpailut@lautapeliseura.fi.

agricola Agricolan SM-kilpailujen ensimmäisenä palkintona on myös Lautapelit.fi:n lahjoittama Power Grid Deluxe. Agricolan SM-kilpailut järjestetään lauantaina 7.3. Lisätietoja turnauksesta löydät seuran foorumilta. Turnaukseen voi ennakkoilmoittautua osoitteessa kilpailut@lautapeliseura.fi

Advertisement

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s